חוגים מבוגרים טבלה

 

חוגי מבוגרים נפשונית 2017-2018

 

אולם דר  אולם תרבות- אולם יהלום  בריכה אולם גביש

 

ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי

יוגה 

יפית מזה

16:00-17:30

פלדנקרייז

אורלי סלע

08:10-09:10

 התעמלות בריאותית

שרון זגורי

08:15-09:15

 יוגה

תמר ברונר

08:10-09:10

 בוקר בתנועה

שרון זגורי

08:15-09:00

 התעמלות

מרגריטה

08:00-08:45

התעמלות מתונה 

מאיה אדה

17:35-18:20

 פילאטיס

איריס נגר

09:15-10:00

 התעמלות במים

טניה שפר

09:30-10:15

 פילאטיס

אלה נוביקוב

09:15-10:00

 התעמלות במים

טניה שפר

09:30-10:15

 פילאטיס

מרגריטה

08:50-09:35

אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:15-19:15

 ברידג' ***

ניסים אלפנדרי

10:15-11:45

 אימון כיסאות

מאיה אדה 

09:45-10:30

 יוגה

יפית מזה

16:30-17:30

 FIT BALL

שרית יקר

17:20-18:05

 עיצוב

יוליה סיוקין

09:45-10:30

אנגלית

אסתר ווקוביצקי

18:15-19:15

 התעמלות כיסאות 

איריס נגר

10:15-11:00

 פילאטיס

מאיה אדה

10:30-11:15

 אימון פונקציונלי

אילן קסלר

18:15-19:15

 התעמלות בריאותית

שרית יקר

18:10-18:55

אימון רצועות

יפעת לויאן

09:45-10:30

פילאטיס 

מאיה אדה

18:25-19:10

 מתיחות פילאטיס

אורלי גואטה 

18:00-18:45

 

 התעמלות בריאותית

יפית מזה

17:35-18:20

 עיצוב

שרית יקר

19:00-19:45

 קראטה

גיורא יפת 

16:00-17:00

 ג'ו ג'יטסו

מגיל 14 ומעלה

19:00-20:00

 DYNAMIC FITNESS

אורלי גואטה

18:45-19:30

 אימון פונקציונלי

יפעת לויאן

17:50-18:30

 פילאטיס

מאיה אדה

18:25-19:15

 זומבה

שרית יקר

19:55-20:35

 

 קיקבוקס

אולגה ספירין

19:15-20:15

 קראטה

גיורא יפת

18:45-19:45

 בונה עצם

איריס נגר

18:00-18:45

 ג'ו ג'יטסו

מגיל 14 ומעלה

19:00-20:00

 ריקודי עם

שמעון מרדכי 

20:00-01:00****

 

 עיצוב

אורלי גואטה

19:30-20:15

 יוגה תרפיה

אלה נוביקוב

19:00-20:30

 זומבה

ענבל ארואס

19:00-19:45

 קיקבוקס

אולגה ספירין

19:30-20:15

   

 מתיחות חיזוק שרירים

אולגה ספירין

20:15-21:00

 זומבה

שרית שקדי

20:00-20:45

 FIT BALL

אלה נוביקוב

19:05-19:50

 אימון רצועות

מאיה אדה

19:20-20:05

   

 כושר גברים

אורלי גואטה

20:15-21:00

 ריקודי עם

שמעון מרדכי

20:00-01:00***

 ריקודי בטן

ג'ודי טובי

19:00-20:30

 כושר גברים

מאיה אדה

20:10-20:55

   
   

ריקודים סלוניים

צוות מדריכים

20:45-22:00

שחמט

מוטי שטיינברג

19:20-20:50

   
   

עיצוב

ענבל ארואס

19:50-20:35

     
   

פלדנקרייז

אורלי סלע

20:00-21:00

     

   

 

*** החוג ריקודי עם מתקיים בבריזה. למנויי נפשונית הכניסה חופשית בהצגת כרטיס רוקד